Podpořte projekt
Centrum pro rodinu Beruška v Uherském Brodě

Pomozte nám vybrat částku 60 000 Kč

Ke dni 19. 04. 2021 vybráno 0%

Podpora Berušky v Uherském Brodě

Centrum pro rodinu Beruška zahájilo svoji činnost v roce 2000. Spolek nabízí rodičům s dětmi pravidelné vzdělávací a výchovné programy a dále jednorázové aktivity pro celé rodiny během celého roku (Ples berušek, Karneval pro nejmenší, Probouzení broučků, Veselé závody se zajíčkem, Zahradní slavnost, Společné opékání na zahradě, Poznej své město, Uspávání broučků, …) 

Základním cílem spolku je oslovit maximální počet rodin s dětmi, nastávající maminky, tatínky, prarodiče i širokou veřejnost z našeho města i okolních obcí.

Chceme, aby mladé rodiny byly co nejvíce vtaženy do života našeho města, staly se jeho součástí a navázaly tak na předcházející generace. Život s dětmi má svůj smysl, děti přináší do rodiny radost a naplnění. Chceme ukázat, že i více dětí v rodině se dá zvládnout, jen je třeba se rozhodnout, co má pro nás v životě největší smysl, pro co nebo pro koho chceme žít. 

Rodina má pro nás vysokou hodnotu, naše programy jsou určeny rodinám s dětmi. Počet občanů ve Zlínském kraji celkově klesá. Tato skutečnost nás vyzývá k maximální podpoře rodin, které chtějí věnovat svůj čas dětem, přizpůsobit jim svůj životní styl a vytvořit jim domov právě v našem regionu. Beruška se věnuje rodinám s dětmi již 21. rok.  Chceme vytvořit prostor pro rodiče s dětmi, aby mohly objevovat, zkoumat a poznávat reálný svět kolem nás. Mobily a tablety schovejme! Povídejme si, vytvářejme úkoly, hledejme řešení, zkoumejme a objevujme.  Hrajme si a radujme se s dětmi! 

Abychom se mohli i do budoucna věnovat rodinám s dětmi, potřebujeme Vaši pomoc. Věříme, že nám pomůžete stejně jako při rekonstrukci prostor v letech 2014 až 2017, za kterou všem dárcům patří velký dík. Nyní budeme rádi, pokud se rozhodnete podpořit projekt Energie rodiny.  Dává nám šanci zajistit pravidelné finanční prostředky pro základní personální i provozní zabezpečení centra. Vaše rozhodnutí pro energii od Kolibříka a pro podporu Berušky je pro nás povzbuzením a nadějí do dalších let. Všichni příznivci tak mohou dlouhodobě podpořit život rodin v našem regionu.

Máte další dotazy k našemu projektu? Pravidelně pořádáme online prezentace.
Napište nám do našeho kontaktního formuláře a dozvíte se víc!


Powered by Froala Editor