Podpořte projekt
Centrum pro rodinu Domeček

Pomozte nám vybrat částku 60 000 Kč

Ke dni 27. 04. 2021 vybráno 0%

Rodinné centrum, ještě pod názvem Cipísek, vzniklo v květnu 2000 z iniciativy tří maminek. Vytvořily tak prostor pro vzájemné setkávání rodin s dětmi předškolního věku. Centrum tak po dobu 21 let sdružuje, obohacuje a vytváří přátelství na celý život. Rodinné centrum vyrůstalo díky obětavé dobrovolnické činnosti nemalého množství maminek, které se od začátku staraly o jeho chod. Začleněním (a s tím spojené přejmenování) rodinného centra pod SVČ Humpolec, přibyly k již zavedeným a tradičním akcím další nové aktivity.

Nyní nás najdete v budově SVČ Humpolec (u dopravního hřiště). Jsme tu pro Vás každý všední den dopoledne. V úterý a ve středu probíhá i odpolední provoz centra. Každý měsíc se rodiče a děti mohou těšit na jednu větší akci, například Lampiónový průvod, Drakiáda, Čarodějnice. Součástí dopoledního programu je i cvičení rodičů s dětmi , čtení a tvoření. Tyto aktivity jsou již součástí vstupného. Během letních prázdnin je provoz omezen pouze na dopoledne. Aktuální rozpis akcí můžete sledovat na našich FB stránkách a na www.svchumpolec.cz.

Od června do září (v případě příznivého počasí) je provoz RC Domeček přesunut do venkovních prostor SVČ, kde je k dispozici pískoviště a posezení. Proto i finanční prostředky získané zapojením se do společného projektu organizací Síť pro rodinu a Kolibřík (Energie rodiny), bychom rádi využili pro realizaci komunitní zahrady. Vznikl by tak důstojný venkovní prostor pro smysluplné trávení volného času a vzájemného setkávání rodin.

Máte další dotazy k našemu projektu? Pravidelně pořádáme online prezentace.
Napište nám do našeho kontaktního formuláře a dozvíte se víc!


Powered by Froala Editor